Фея

29 ігор · остання гра 4 тра 2024
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 травня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 24 · турнірні 5
Win-rate 48.3% 14/29
Бали 20.80 з них 8.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 64.3% 9/14
шериф 50.0% 1/2
мафія 40.0% 4/10
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 48.3%
мафія 10 34.5%
дон 3 10.3%
шериф 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 5 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
квітень 2024 — 65.0% (13/20)
Максимум допів за гру
+0.80 · №14582
Найбільший штраф
−0.50 · №14649

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 2 6.9% 0.0% 0/2
2 1 3.4% 0.0% 0/1
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 3 10.3% 100.0% 3/3
7 2 6.9% 0.0% 0/2
8 3 10.3% 100.0% 3/3
9 8 27.6% 50.0% 4/8
10 1 3.4% 100.0% 1/1
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 14.3% 100.0% 2/2
9 5 35.7% 60.0% 3/5
10 1 7.1% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 3 30.0% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 30.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.