RaDar

161 гра · остання гра 28 гру 2024
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 грудня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 161 клубні 154 · турнірні 7
Win-rate 43.5% 70/161
Бали 117.85 з них 48.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.92 12 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 52.6% 10/19
мирний 45.3% 39/86
мафія 37.5% 15/40
дон 37.5% 6/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 53.4%
мафія 40 24.8%
шериф 19 11.8%
дон 16 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
74 гри
Найкращий місяць
листопад 2023 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.90 · №11817
Найбільший штраф
−0.50 · №17616

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
161 гра · частки рахуються від них
1 12 7.5% 25.0% 3/12
2 20 12.4% 65.0% 13/20
3 15 9.3% 66.7% 10/15
4 19 11.8% 31.6% 6/19
5 20 12.4% 35.0% 7/20
6 13 8.1% 46.2% 6/13
7 18 11.2% 38.9% 7/18
8 15 9.3% 33.3% 5/15
9 13 8.1% 53.8% 7/13
10 16 9.9% 37.5% 6/16
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 5.8% 40.0% 2/5
2 12 14.0% 75.0% 9/12
3 7 8.1% 42.9% 3/7
4 9 10.5% 44.4% 4/9
5 11 12.8% 45.5% 5/11
6 6 7.0% 33.3% 2/6
7 10 11.6% 30.0% 3/10
8 11 12.8% 45.5% 5/11
9 9 10.5% 44.4% 4/9
10 6 7.0% 33.3% 2/6
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 0.0% 0/2
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 3 15.8% 0.0% 0/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 21.1% 75.0% 3/4
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.0% 25.0% 1/4
2 5 12.5% 40.0% 2/5
3 4 10.0% 75.0% 3/4
4 3 7.5% 33.3% 1/3
5 5 12.5% 20.0% 1/5
6 4 10.0% 75.0% 3/4
7 5 12.5% 40.0% 2/5
8 4 10.0% 0.0% 0/4
9 1 2.5% 100.0% 1/1
10 5 12.5% 20.0% 1/5
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 4 25.0% 25.0% 1/4
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 1 6.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.