Grim

23 гри · остання гра 4 тра 2024
Budva, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 травня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 23 клубні 18 · турнірні 5
Win-rate 56.5% 13/23
Бали 20.00 з них 6.50 допами Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 62.5% 10/16
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 1/2
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 69.6%
шериф 4 17.4%
мафія 2 8.7%
дон 1 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · №14367

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 3 13.0% 100.0% 3/3
2 2 8.7% 0.0% 0/2
3 4 17.4% 75.0% 3/4
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 2 8.7% 0.0% 0/2
6 3 13.0% 100.0% 3/3
7 1 4.3% 100.0% 1/1
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 3 13.0% 0.0% 0/3
10 1 4.3% 100.0% 1/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 3 18.8% 66.7% 2/3
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 3 18.8% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 1 6.2% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.