Xndr

20 ігор за 2026 рік · 109 загалом · остання гра 15 сер 2026
Round Rock, TX, USA · домашній клуб — Lone Star MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2026, Lone Star MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 20
Win-rate 40.0% 8/20
Бали 43.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
дон 50.0% 2/4
шериф 33.3% 1/3
мирний 0.0% 0/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 35.0%
мафія 6 30.0%
дон 4 20.0%
шериф 3 15.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 20 Viking Cup
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 18 з 20

Останні турніри

18 з 20 топ-90.0%
Viking Cup 11–12 жовтня 2025 · AML · Х'юстон ігор 12 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №28396

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 4 20.0% 50.0% 2/4
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 3 15.0% 0.0% 0/3
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.0% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.