Soron

24 гри · остання гра 18 лют 2024
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 лютого 2024, Чемпионат Северной Каролины.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 24 клубні 16 · турнірні 8
Win-rate 45.8% 11/24
Бали 17.47 з них 6.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 2/3
мирний 42.1% 8/19
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 79.2%
мафія 3 12.5%
шериф 1 4.2%
дон 1 4.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 20 Чемпионат Северной Каролины
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 16 з 20

Останні турніри

16 з 20 топ-80.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 2 · бали 5.17 · допи +3.50 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
22 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 3 12.5% 100.0% 3/3
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 4 16.7% 25.0% 1/4
5 3 12.5% 33.3% 1/3
6 3 12.5% 33.3% 1/3
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 4 16.7% 100.0% 4/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 8.3% 0.0% 0/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 3 15.8% 100.0% 3/3
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 4 21.1% 25.0% 1/4
5 2 10.5% 0.0% 0/2
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 4 21.1% 100.0% 4/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.3% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.