Khatan

80 ігор · остання гра 18 гру 2024
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 грудня 2024, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 80 клубні 64 · турнірні 16
Win-rate 48.8% 39/80
Бали 60.39 з них 21.54 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.40 5 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.7% 11/17
дон 54.5% 6/11
мирний 51.2% 22/43
шериф 0.0% 0/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 53.8%
мафія 17 21.2%
дон 11 13.8%
шериф 9 11.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 20 Чемпионат Северной Каролины
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 10 з 20

Останні турніри

10 з 20 топ-50.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 16 · перемог 6 · бали 11.04 · допи +4.44 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 52.0% (13/25)
Найбільший штраф
−0.50 · №18600

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 10 12.5% 40.0% 4/10
2 10 12.5% 40.0% 4/10
3 6 7.5% 66.7% 4/6
4 5 6.2% 60.0% 3/5
5 12 15.0% 50.0% 6/12
6 5 6.2% 40.0% 2/5
7 6 7.5% 16.7% 1/6
8 13 16.2% 53.8% 7/13
9 5 6.2% 60.0% 3/5
10 8 10.0% 62.5% 5/8
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.6% 40.0% 2/5
2 3 7.0% 33.3% 1/3
3 2 4.7% 50.0% 1/2
4 4 9.3% 75.0% 3/4
5 9 20.9% 44.4% 4/9
6 4 9.3% 50.0% 2/4
7 4 9.3% 25.0% 1/4
8 6 14.0% 66.7% 4/6
9 1 2.3% 100.0% 1/1
10 5 11.6% 60.0% 3/5
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 2 22.2% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 3 17.6% 66.7% 2/3
3 3 17.6% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 17.6% 33.3% 1/3
9 3 17.6% 66.7% 2/3
10 2 11.8% 100.0% 2/2
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.