Эсмеральда

64 гри ·клубні ігри · остання гра 18 гру 2024
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 грудня 2024, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 64
Win-rate 51.6% 33/64
Бали 57.05 з них 24.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.38
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 66.7% 8/12
дон 61.5% 8/13
мирний 40.0% 14/35

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 54.7%
дон 13 20.3%
мафія 12 18.8%
шериф 4 6.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 66.7% (14/21)
Максимум допів за гру
+0.90 · №15266
Найбільший штраф
−0.50 · №15263

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 1 1.6% 100.0% 1/1
2 7 10.9% 57.1% 4/7
3 7 10.9% 85.7% 6/7
4 7 10.9% 57.1% 4/7
5 6 9.4% 83.3% 5/6
6 9 14.1% 44.4% 4/9
7 10 15.6% 50.0% 5/10
8 11 17.2% 27.3% 3/11
9 2 3.1% 0.0% 0/2
10 4 6.2% 25.0% 1/4
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 11.4% 25.0% 1/4
3 4 11.4% 75.0% 3/4
4 3 8.6% 66.7% 2/3
5 3 8.6% 100.0% 3/3
6 4 11.4% 25.0% 1/4
7 7 20.0% 42.9% 3/7
8 5 14.3% 0.0% 0/5
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 4 11.4% 25.0% 1/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 3 25.0% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 3 23.1% 66.7% 2/3
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 3 23.1% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.