Assorti

71 гра · остання гра 30 жов 2024
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 жовтня 2024, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 71 клубні 64 · турнірні 7
Win-rate 38.0% 27/71
Бали 57.04 з них 26.44 допами Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.82 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 90.9% 10/11
дон 37.5% 3/8
шериф 33.3% 3/9
мирний 25.6% 11/43

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 60.6%
мафія 11 15.5%
шериф 9 12.7%
дон 8 11.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 12 Mini Money Cup #3
У середньому топ-41.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 5 з 12

Останні турніри

5 з 12 топ-41.7%
Mini Money Cup #3 18 травня 2024 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 7.64 · допи +3.34 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
71 гра
Максимум допів за гру
+0.90 · №15372

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 4 5.6% 0.0% 0/4
2 4 5.6% 25.0% 1/4
3 6 8.5% 50.0% 3/6
4 7 9.9% 42.9% 3/7
5 9 12.7% 22.2% 2/9
6 12 16.9% 33.3% 4/12
7 10 14.1% 50.0% 5/10
8 11 15.5% 27.3% 3/11
9 3 4.2% 100.0% 3/3
10 5 7.0% 60.0% 3/5
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.3% 0.0% 0/4
2 2 4.7% 0.0% 0/2
3 3 7.0% 33.3% 1/3
4 6 14.0% 33.3% 2/6
5 4 9.3% 25.0% 1/4
6 5 11.6% 0.0% 0/5
7 7 16.3% 28.6% 2/7
8 5 11.6% 0.0% 0/5
9 3 7.0% 100.0% 3/3
10 4 9.3% 50.0% 2/4
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 2 22.2% 0.0% 0/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 4 36.4% 100.0% 4/4
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.