Dembel

39 ігор ·клубні ігри · остання гра 1 тра 2025
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 травня 2025, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 39
Win-rate 48.7% 19/39
Бали 30.70 з них 11.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мафія 63.6% 7/11
шериф 50.0% 1/2
мирний 36.4% 8/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 56.4%
мафія 11 28.2%
дон 4 10.3%
шериф 2 5.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №20373
Найбільший штраф
−0.50 · №21906

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 7 17.9% 71.4% 5/7
2 3 7.7% 66.7% 2/3
3 3 7.7% 66.7% 2/3
4 2 5.1% 50.0% 1/2
5 6 15.4% 33.3% 2/6
6 4 10.3% 0.0% 0/4
7 4 10.3% 25.0% 1/4
8 3 7.7% 33.3% 1/3
9 5 12.8% 80.0% 4/5
10 2 5.1% 50.0% 1/2
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 18.2% 50.0% 2/4
2 1 4.5% 0.0% 0/1
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 3 13.6% 0.0% 0/3
6 3 13.6% 0.0% 0/3
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 3 13.6% 33.3% 1/3
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 27.3% 100.0% 3/3
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.