Любимая

121 гра · остання гра 12 гру 2024
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 грудня 2024, QCM.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 121 клубні 113 · турнірні 8
Win-rate 41.3% 50/121
Бали 88.95 з них 40.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.71 7 ПУ
Штрафи 3.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.3% 14/24
дон 44.4% 4/9
мирний 36.8% 28/76
шериф 33.3% 4/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 76 62.8%
мафія 24 19.8%
шериф 12 9.9%
дон 9 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 20 Чемпионат Северной Каролины
У середньому топ-85.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 17 з 20

Останні турніри

17 з 20 топ-85.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 4.60 · допи +2.10 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
грудень 2023 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+1.00 · №13480
Найбільший штраф
−0.50 · №14209
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
121 гра · частки рахуються від них
1 6 5.0% 50.0% 3/6
2 12 9.9% 66.7% 8/12
3 15 12.4% 26.7% 4/15
4 8 6.6% 37.5% 3/8
5 13 10.7% 30.8% 4/13
6 14 11.6% 21.4% 3/14
7 12 9.9% 66.7% 8/12
8 14 11.6% 28.6% 4/14
9 17 14.0% 41.2% 7/17
10 10 8.3% 60.0% 6/10
76 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 3.9% 0.0% 0/3
2 7 9.2% 57.1% 4/7
3 12 15.8% 25.0% 3/12
4 4 5.3% 25.0% 1/4
5 9 11.8% 22.2% 2/9
6 9 11.8% 11.1% 1/9
7 6 7.9% 100.0% 6/6
8 9 11.8% 33.3% 3/9
9 12 15.8% 41.7% 5/12
10 5 6.6% 60.0% 3/5
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 3 25.0% 33.3% 1/3
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 3 12.5% 33.3% 1/3
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 4 16.7% 50.0% 2/4
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 2 8.3% 50.0% 1/2
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 2 8.3% 100.0% 2/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.