Harvey Dent

199 ігор · остання гра 26 жов 2025
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 жовтня 2025, Кубок Леопольда.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 199 клубні 187 · турнірні 12
Win-rate 51.8% 103/199
Бали 155.85 з них 51.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 0.89 18 ПУ
Штрафи 2.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 30/42
дон 59.1% 13/22
шериф 50.0% 10/20
мирний 43.5% 50/115

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 115 57.8%
мафія 42 21.1%
дон 22 11.1%
шериф 20 10.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 21 з 31 Кубок Леопольда
У середньому топ-67.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 21 з 31

Останні турніри

21 з 31 топ-67.7%
Кубок Леопольда 25–26 жовтня 2025 · AML · Тампа ігор 12 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
94 гри
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+1.00 · №15874
Найбільший штраф
−0.80 · №22217

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
199 ігор · частки рахуються від них
1 17 8.5% 58.8% 10/17
2 20 10.1% 70.0% 14/20
3 26 13.1% 46.2% 12/26
4 27 13.6% 44.4% 12/27
5 11 5.5% 54.5% 6/11
6 20 10.1% 50.0% 10/20
7 18 9.0% 55.6% 10/18
8 32 16.1% 43.8% 14/32
9 20 10.1% 50.0% 10/20
10 8 4.0% 62.5% 5/8
115 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 7.0% 37.5% 3/8
2 8 7.0% 75.0% 6/8
3 13 11.3% 38.5% 5/13
4 18 15.7% 38.9% 7/18
5 4 3.5% 25.0% 1/4
6 13 11.3% 53.8% 7/13
7 10 8.7% 40.0% 4/10
8 20 17.4% 35.0% 7/20
9 15 13.0% 40.0% 6/15
10 6 5.2% 66.7% 4/6
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 5 25.0% 40.0% 2/5
3 4 20.0% 25.0% 1/4
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 3 15.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 5 25.0% 60.0% 3/5
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 4.8% 100.0% 2/2
2 7 16.7% 85.7% 6/7
3 7 16.7% 71.4% 5/7
4 3 7.1% 100.0% 3/3
5 3 7.1% 66.7% 2/3
6 4 9.5% 25.0% 1/4
7 6 14.3% 83.3% 5/6
8 3 7.1% 33.3% 1/3
9 5 11.9% 80.0% 4/5
10 2 4.8% 50.0% 1/2
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 6 27.3% 83.3% 5/6
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 5 22.7% 20.0% 1/5
5 3 13.6% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 4 18.2% 75.0% 3/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.