Lou

222 гри · остання гра 25 жов 2025
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 жовтня 2025, Кубок Леопольда.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 222 клубні 213 · турнірні 9
Win-rate 50.5% 112/222
Бали 169.28 з них 57.28 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.08 13 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.6% 32/46
дон 61.9% 13/21
шериф 45.5% 10/22
мирний 42.9% 57/133

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 133 59.9%
мафія 46 20.7%
шериф 22 9.9%
дон 21 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Mini Money Cup #3

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 9 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 Mini Money Cup #3
У середньому топ-58.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 31 з 31
2024 1 0 2 з 12

Останні турніри

31 з 31 топ-100.0%
Кубок Леопольда 25–26 жовтня 2025 · AML · Тампа ігор 2 · перемог 0 · бали 0.10 · допи +−0.30 · штраф — · ПУ 1
2 з 12 топ-16.7%
Mini Money Cup #3 18 травня 2024 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 8.43 · допи +3.58 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
131 гра
Найкращий місяць
травень 2024 — 61.9% (13/21)
Максимум допів за гру
+0.90 · №14208
Найбільший штраф
−0.80 · №22755

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
222 гри · частки рахуються від них
1 19 8.6% 63.2% 12/19
2 24 10.8% 75.0% 18/24
3 15 6.8% 33.3% 5/15
4 14 6.3% 50.0% 7/14
5 25 11.3% 52.0% 13/25
6 19 8.6% 26.3% 5/19
7 19 8.6% 47.4% 9/19
8 12 5.4% 58.3% 7/12
9 30 13.5% 53.3% 16/30
10 45 20.3% 44.4% 20/45
133 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 9.0% 58.3% 7/12
2 11 8.3% 81.8% 9/11
3 12 9.0% 16.7% 2/12
4 7 5.3% 28.6% 2/7
5 12 9.0% 58.3% 7/12
6 14 10.5% 21.4% 3/14
7 12 9.0% 33.3% 4/12
8 7 5.3% 57.1% 4/7
9 17 12.8% 52.9% 9/17
10 29 21.8% 34.5% 10/29
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 3 13.6% 66.7% 2/3
6 3 13.6% 33.3% 1/3
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 3 13.6% 66.7% 2/3
46 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 6.5% 66.7% 2/3
2 9 19.6% 77.8% 7/9
3 2 4.3% 100.0% 2/2
4 1 2.2% 100.0% 1/1
5 7 15.2% 42.9% 3/7
6 1 2.2% 100.0% 1/1
7 3 6.5% 66.7% 2/3
8 3 6.5% 33.3% 1/3
9 7 15.2% 71.4% 5/7
10 10 21.7% 80.0% 8/10
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 2 9.5% 100.0% 2/2
2 2 9.5% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 14.3% 100.0% 3/3
5 3 14.3% 33.3% 1/3
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 3 14.3% 100.0% 3/3
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 3 14.3% 33.3% 1/3
10 3 14.3% 0.0% 0/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.