Чёрно-Белый

11 ігор за 2026 рік · 57 загалом · остання гра 24 вер 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — MAFIA FOREVA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (4/8) 33.3% (1/3) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 8 ігор 0.00 за 3 гри 8 ігор · мало
Мирний 60.0% (3/5) — 5 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 11
Win-rate 45.5% 5/11
Бали 5.00
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
мирний 60.0% 3/5
шериф 0.0% 0/3
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 45.5%
шериф 3 27.3%
мафія 2 18.2%
дон 1 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 27 з 28 CA Capital Cup 2020
У середньому топ-96.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 27 з 28

Останні турніри

27 з 28 топ-96.4%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 10 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

4 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 3 27.3% 0.0% 0/3
4 3 27.3% 66.7% 2/3
5 3 27.3% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 0.0% 0/2
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.