Mechanic

181 гра · остання гра 3 тра 2024
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 травня 2024, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 181 клубні 173 · турнірні 8
Win-rate 45.9% 83/181
Бали 142.01 з них 60.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.82 11 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 58.8% 10/17
мафія 54.5% 18/33
шериф 50.0% 10/20
мирний 40.5% 45/111

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 111 61.3%
мафія 33 18.2%
шериф 20 11.0%
дон 17 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Christmas Mini Cup 2023
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Christmas Mini Cup 2023 19–20 грудня 2023 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 3 · бали 4.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
86 ігор
Найкращий місяць
квітень 2024 — 65.2% (15/23)
Максимум допів за гру
+1.00 · №14036
Найбільший штраф
−0.50 · №14196

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
181 гра · частки рахуються від них
1 38 21.0% 47.4% 18/38
2 25 13.8% 48.0% 12/25
3 21 11.6% 33.3% 7/21
4 18 9.9% 38.9% 7/18
5 11 6.1% 63.6% 7/11
6 14 7.7% 50.0% 7/14
7 13 7.2% 69.2% 9/13
8 16 8.8% 43.8% 7/16
9 12 6.6% 33.3% 4/12
10 13 7.2% 38.5% 5/13
111 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 24 21.6% 37.5% 9/24
2 15 13.5% 40.0% 6/15
3 10 9.0% 30.0% 3/10
4 9 8.1% 33.3% 3/9
5 5 4.5% 60.0% 3/5
6 11 9.9% 45.5% 5/11
7 9 8.1% 66.7% 6/9
8 11 9.9% 45.5% 5/11
9 8 7.2% 25.0% 2/8
10 9 8.1% 33.3% 3/9
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 25.0% 60.0% 3/5
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 3 15.0% 0.0% 0/3
4 3 15.0% 66.7% 2/3
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 50.0% 1/2
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 15.2% 80.0% 4/5
2 6 18.2% 50.0% 3/6
3 6 18.2% 50.0% 3/6
4 5 15.2% 40.0% 2/5
5 3 9.1% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 6.1% 50.0% 1/2
8 4 12.1% 25.0% 1/4
9 2 6.1% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 23.5% 50.0% 2/4
2 3 17.6% 66.7% 2/3
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 2 11.8% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.