Андрей Рапира

31 гра · остання гра 30 лип 2024
3 турніри ·1× переможець
Sacramento, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 липня 2024, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 31 клубні 7 · турнірні 24
Win-rate 41.9% 13/31
Бали 16.10 з них 3.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 4/8
мирний 42.9% 9/21
шериф 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 67.7%
мафія 8 25.8%
шериф 1 3.2%
дон 1 3.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Sacramento Mask

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Sacramento Mask
У середньому топ-67.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 11 з 12
2022 1 0 1 з 10
2020 1 0 28 з 28

Останні турніри

11 з 12 топ-91.7%
Sacramento Winter Mini-Cup 25 лютого 2023 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 3.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —
1 з 10 перемога
Sacramento Mask 17 грудня 2022 · AML ігор 9 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
28 з 28 топ-100.0%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 10 · перемог 1 · бали 0.50 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · №14065
Найбільший штраф
−0.50 · CA Capital Cup 2020

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 3 9.7% 66.7% 2/3
2 3 9.7% 66.7% 2/3
3 2 6.5% 50.0% 1/2
4 2 6.5% 50.0% 1/2
5 5 16.1% 80.0% 4/5
6 2 6.5% 50.0% 1/2
7 3 9.7% 0.0% 0/3
8 4 12.9% 0.0% 0/4
9 2 6.5% 0.0% 0/2
10 5 16.1% 40.0% 2/5
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 2 9.5% 100.0% 2/2
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 3 14.3% 0.0% 0/3
9 2 9.5% 0.0% 0/2
10 5 23.8% 40.0% 2/5
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 37.5% 66.7% 2/3
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.