В маске

40 ігор ·клубні ігри · остання гра 10 вер 2024
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 вересня 2024, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 40
Win-rate 55.0% 22/40
Бали 33.20 з них 12.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.83 6 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 57.1% 16/28
мафія 50.0% 3/6
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 70.0%
мафія 6 15.0%
шериф 3 7.5%
дон 3 7.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
12 ігор
Найкращий місяць
вересень 2023 — 47.4% (9/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · №11336
Найбільший штраф
−0.50 · №11077
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 9 22.5% 44.4% 4/9
2 5 12.5% 40.0% 2/5
3 4 10.0% 75.0% 3/4
4 2 5.0% 50.0% 1/2
5 2 5.0% 50.0% 1/2
6 2 5.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 8 20.0% 62.5% 5/8
9 4 10.0% 75.0% 3/4
10 4 10.0% 50.0% 2/4
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 17.9% 80.0% 4/5
2 4 14.3% 25.0% 1/4
3 3 10.7% 66.7% 2/3
4 2 7.1% 50.0% 1/2
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 5 17.9% 40.0% 2/5
9 2 7.1% 100.0% 2/2
10 3 10.7% 66.7% 2/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 66.7% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.