Локи

133 гри ·клубні ігри · остання гра 9 січ 2025
West Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 січня 2025, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 133
Win-rate 55.6% 74/133
Бали 87.11 з них 13.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.33 9 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.2% 18/26
дон 66.7% 10/15
шериф 56.3% 9/16
мирний 48.7% 37/76

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 76 57.1%
мафія 26 19.5%
шериф 16 12.0%
дон 15 11.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
60 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 65.0% (13/20)
Максимум допів за гру
+1.00 · №19627
Найбільший штраф
−0.50 · №17663

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
133 гри · частки рахуються від них
1 7 5.3% 57.1% 4/7
2 5 3.8% 40.0% 2/5
3 5 3.8% 60.0% 3/5
4 7 5.3% 85.7% 6/7
5 22 16.5% 54.5% 12/22
6 30 22.6% 53.3% 16/30
7 18 13.5% 77.8% 14/18
8 14 10.5% 57.1% 8/14
9 15 11.3% 46.7% 7/15
10 10 7.5% 20.0% 2/10
76 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.3% 100.0% 1/1
2 2 2.6% 0.0% 0/2
3 4 5.3% 50.0% 2/4
4 2 2.6% 100.0% 2/2
5 14 18.4% 50.0% 7/14
6 20 26.3% 40.0% 8/20
7 10 13.2% 80.0% 8/10
8 8 10.5% 50.0% 4/8
9 9 11.8% 44.4% 4/9
10 6 7.9% 16.7% 1/6
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 4 25.0% 50.0% 2/4
6 3 18.8% 66.7% 2/3
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 0.0% 0/2
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 19.2% 40.0% 2/5
2 1 3.8% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 15.4% 75.0% 3/4
5 4 15.4% 75.0% 3/4
6 3 11.5% 66.7% 2/3
7 4 15.4% 100.0% 4/4
8 3 11.5% 66.7% 2/3
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 26.7% 100.0% 4/4
7 3 20.0% 66.7% 2/3
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 3 20.0% 33.3% 1/3
10 2 13.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.