VS

39 ігор · остання гра 15 бер 2025
West Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 березня 2025, Bride's Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 39 клубні 32 · турнірні 7
Win-rate 43.6% 17/39
Бали 22.60 з них 4.80 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.25 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 55.6% 5/9
мирний 47.6% 10/21
мафія 40.0% 2/5
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 53.8%
дон 9 23.1%
мафія 5 12.8%
шериф 4 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 12 Bride's Cup
У середньому топ-58.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 7 з 12

Останні турніри

7 з 12 топ-58.3%
Bride's Cup 15 березня 2025 · AML · Сакраменто ігор 7 · перемог 4 · бали 6.47 · допи +2.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор
Найкращий місяць
січень 2025 — 45.5% (10/22)
Максимум допів за гру
+0.70 · Bride's Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.6% 0.0% 0/1
2 4 10.3% 75.0% 3/4
3 9 23.1% 44.4% 4/9
4 3 7.7% 0.0% 0/3
5 2 5.1% 0.0% 0/2
6 2 5.1% 0.0% 0/2
7 5 12.8% 40.0% 2/5
8 6 15.4% 100.0% 6/6
9 4 10.3% 0.0% 0/4
10 3 7.7% 66.7% 2/3
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 4 19.0% 75.0% 3/4
3 3 14.3% 33.3% 1/3
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 14.3% 33.3% 1/3
8 4 19.0% 100.0% 4/4
9 3 14.3% 0.0% 0/3
10 1 4.8% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 44.4% 50.0% 2/4
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.