Без ника

309 ігор ·клубні ігри · остання гра 8 кві 2025
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 квітня 2025, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 309
Win-rate 45.6% 141/309
Бали 196.64 з них 61.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 23
Середній ЛХ 1.13 23 ПУ
Штрафи 6.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 56.5% 13/23
дон 53.6% 15/28
мафія 50.9% 29/57
мирний 41.8% 84/201

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 201 65.0%
мафія 57 18.4%
дон 28 9.1%
шериф 23 7.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
97 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+1.10 · №13172
Найбільший штраф
−0.80 · №21001

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
309 ігор · частки рахуються від них
1 46 14.9% 47.8% 22/46
2 43 13.9% 48.8% 21/43
3 39 12.6% 43.6% 17/39
4 25 8.1% 36.0% 9/25
5 10 3.2% 70.0% 7/10
6 9 2.9% 44.4% 4/9
7 37 12.0% 45.9% 17/37
8 42 13.6% 38.1% 16/42
9 32 10.4% 46.9% 15/32
10 26 8.4% 50.0% 13/26
201 гра за мирний · частки рахуються від них
1 32 15.9% 37.5% 12/32
2 28 13.9% 42.9% 12/28
3 25 12.4% 44.0% 11/25
4 14 7.0% 42.9% 6/14
5 9 4.5% 66.7% 6/9
6 3 1.5% 33.3% 1/3
7 28 13.9% 50.0% 14/28
8 30 14.9% 40.0% 12/30
9 17 8.5% 35.3% 6/17
10 15 7.5% 26.7% 4/15
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 6 26.1% 66.7% 4/6
2 3 13.0% 33.3% 1/3
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 1 4.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 8.7% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 5 21.7% 40.0% 2/5
10 2 8.7% 100.0% 2/2
57 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 14.0% 75.0% 6/8
2 6 10.5% 83.3% 5/6
3 6 10.5% 16.7% 1/6
4 7 12.3% 14.3% 1/7
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 7.0% 25.0% 1/4
7 6 10.5% 50.0% 3/6
8 7 12.3% 28.6% 2/7
9 5 8.8% 80.0% 4/5
10 8 14.0% 75.0% 6/8
28 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 21.4% 50.0% 3/6
3 6 21.4% 66.7% 4/6
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 1 3.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 10.7% 0.0% 0/3
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 5 17.9% 60.0% 3/5
10 1 3.6% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.