Egoist

26 ігор ·клубні ігри · остання гра 18 тра 2025
San Francisco, CA, USA · домашній клуб — Anza Social Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 травня 2025, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 26
Win-rate 38.5% 10/26
Бали 15.90 з них 5.40 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 2.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 45.5% 5/11
мафія 42.9% 3/7
шериф 25.0% 1/4
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 42.3%
мафія 7 26.9%
шериф 4 15.4%
дон 4 15.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №13651

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 5 19.2% 20.0% 1/5
3 3 11.5% 66.7% 2/3
4 4 15.4% 75.0% 3/4
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 1 3.8% 0.0% 0/1
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 2 7.7% 0.0% 0/2
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 2 7.7% 0.0% 0/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 3 27.3% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 0.0% 0/2
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 50.0% 1/2
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.