Amor

218 ігор за 2026 рік · 510 загалом · остання гра 4 лис 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA Familia MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 38.5% (10/26) 46.9% (15/32) 26 ігор
Доп/гру 0.29 за 26 ігор 0.25 за 32 гри 26 ігор
Мирний 36.8% (7/19) 52.6% (10/19) 19 ігор
Шериф — 0.0% (0/4) 0 ігор
Мафія 50.0% (2/4) 100.0% (3/3) 4 гри · мало
Дон 33.3% (1/3) 33.3% (2/6) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 218 клубні 173 · турнірні 45
Win-rate 48.6% 106/218
Бали 614.50 з них 87.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 19
Середній ЛХ 0.95 19 ПУ
Штрафи 6.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.9% 18/34
мирний 49.3% 72/146
дон 47.1% 8/17
шериф 38.1% 8/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 146 67.0%
мафія 34 15.6%
шериф 21 9.6%
дон 17 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Orange Torunament 4

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 115 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 13 Orange Torunament 4
У середньому топ-79.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 0 8 з 10
2025 7 0 3 з 13

Останні турніри

—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 7 · бали 38.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ 3
8 з 10 топ-80.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 33.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
9 з 13 топ-69.2%
LA Familia Spring 2026 Minicup 22 березня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 5 · бали 28.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1
39 з 40 топ-97.5%
Wild Wild West 20–22 лютого 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 3 · бали 22.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
74 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 53.7% (22/41)
Максимум допів за гру
+3.00 · MAF Marathon 2026
Найбільший штраф
−1.50 · №29170

Активність

70 ігрових днів, з них 7 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
218 ігор · частки рахуються від них
1 12 5.5% 50.0% 6/12
2 16 7.3% 56.3% 9/16
3 16 7.3% 37.5% 6/16
4 15 6.9% 40.0% 6/15
5 12 5.5% 58.3% 7/12
6 20 9.2% 45.0% 9/20
7 26 11.9% 57.7% 15/26
8 28 12.8% 60.7% 17/28
9 37 17.0% 29.7% 11/37
10 36 16.5% 55.6% 20/36
146 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 5.5% 50.0% 4/8
2 12 8.2% 58.3% 7/12
3 8 5.5% 37.5% 3/8
4 10 6.8% 40.0% 4/10
5 8 5.5% 50.0% 4/8
6 12 8.2% 41.7% 5/12
7 21 14.4% 57.1% 12/21
8 20 13.7% 60.0% 12/20
9 24 16.4% 29.2% 7/24
10 23 15.8% 60.9% 14/23
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 3 14.3% 0.0% 0/3
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 6 28.6% 33.3% 2/6
10 1 4.8% 0.0% 0/1
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.9% 0.0% 0/2
2 2 5.9% 50.0% 1/2
3 6 17.6% 50.0% 3/6
4 2 5.9% 50.0% 1/2
5 3 8.8% 66.7% 2/3
6 1 2.9% 100.0% 1/1
7 3 8.8% 66.7% 2/3
8 5 14.7% 60.0% 3/5
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 6 17.6% 66.7% 4/6
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 23.5% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 50.0% 1/2
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 6 35.3% 33.3% 2/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.