Aria

244 гри за 2026 рік · 764 загалом · остання гра 4 лис 2026
16 турнірів ·2× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.1% (17/32) 51.6% (16/31) 32 гри
Доп/гру 0.98 за 32 гри 1.24 за 31 гру 32 гри
Мирний 54.2% (13/24) 50.0% (7/14) 24 гри
Шериф — 57.1% (4/7) 0 ігор
Мафія 25.0% (1/4) 50.0% (2/4) 4 гри · мало
Дон 75.0% (3/4) 50.0% (3/6) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 244 клубні 182 · турнірні 62
Win-rate 54.9% 134/244
Бали 904.50 з них 259.50 допами · штраф віднято Середній доп: 1.06
ПУ · перший убитий 29
Середній ЛХ 1.00 29 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.9% 13/21
мирний 57.2% 87/152
шериф 50.0% 12/24
мафія 46.8% 22/47

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 152 62.3%
мафія 47 19.3%
шериф 24 9.8%
дон 21 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Golden Rain Cup · Orange Tournament 3
2 2× друге місце OC Tournament 2 · Orange Tournament 1
3 1× третє місце Orange Tournament #1 2026

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 170 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 13 Orange Tournament 3
У середньому топ-46.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 1 з 12
2025 9 0 1 з 13
2024 1 0 11 з 21

Останні турніри

1 з 12 перемога
Golden Rain Cup 25–26 жовтня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 8 · бали 43.00 · допи +9.00 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
OC Tournament 2 14 червня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 5 · бали 42.50 · допи +16.50 · штраф — · ПУ 3
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 4 · бали 23.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
3 з 11 топ-27.3%
Orange Tournament #1 2026 14 березня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 7 · бали 42.50 · допи +11.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
160 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 70.0% (14/20)
Максимум допів за гру
+3.50 · №26941
Найбільший штраф
−1.50 · Wild Wild West

Активність

70 ігрових днів, з них 10 турнірних · грає 4 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
244 гри · частки рахуються від них
1 22 9.0% 63.6% 14/22
2 26 10.7% 57.7% 15/26
3 20 8.2% 55.0% 11/20
4 23 9.4% 60.9% 14/23
5 23 9.4% 39.1% 9/23
6 23 9.4% 69.6% 16/23
7 28 11.5% 53.6% 15/28
8 27 11.1% 40.7% 11/27
9 27 11.1% 63.0% 17/27
10 25 10.2% 48.0% 12/25
152 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 7.9% 66.7% 8/12
2 19 12.5% 52.6% 10/19
3 11 7.2% 63.6% 7/11
4 16 10.5% 62.5% 10/16
5 15 9.9% 40.0% 6/15
6 13 8.6% 69.2% 9/13
7 17 11.2% 52.9% 9/17
8 17 11.2% 47.1% 8/17
9 17 11.2% 64.7% 11/17
10 15 9.9% 60.0% 9/15
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 1 4.2% 100.0% 1/1
3 2 8.3% 0.0% 0/2
4 4 16.7% 100.0% 4/4
5 3 12.5% 0.0% 0/3
6 3 12.5% 66.7% 2/3
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 2 8.3% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 16.7% 25.0% 1/4
47 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 10.6% 80.0% 4/5
2 2 4.3% 50.0% 1/2
3 5 10.6% 60.0% 3/5
4 2 4.3% 0.0% 0/2
5 5 10.6% 60.0% 3/5
6 5 10.6% 60.0% 3/5
7 6 12.8% 50.0% 3/6
8 6 12.8% 0.0% 0/6
9 6 12.8% 50.0% 3/6
10 5 10.6% 40.0% 2/5
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 4 19.0% 75.0% 3/4
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 9.5% 100.0% 2/2
7 2 9.5% 100.0% 2/2
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 4 19.0% 75.0% 3/4
10 1 4.8% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.