Marsh

62 гри за 2026 рік · 134 загалом · остання гра 10 жов 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.9% (9/17) 42.1% (8/19) 17 ігор
Доп/гру 0.00 за 17 ігор -0.08 за 19 ігор 17 ігор
Мирний 54.5% (6/11) 23.1% (3/13) 11 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 100.0% (2/2) 3 гри · мало
Мафія 66.7% (2/3) 75.0% (3/4) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 62 клубні 54 · турнірні 8
Win-rate 43.5% 27/62
Бали 116.50 з них 3.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 54.5% 6/11
шериф 50.0% 3/6
мирний 42.1% 16/38
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 61.3%
мафія 11 17.7%
дон 7 11.3%
шериф 6 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 22 Birthday Cup
У середньому топ-59.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 10 з 11
2025 1 0 6 з 22
2024 1 0 —

Останні турніри

10 з 11 топ-90.9%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 8 · перемог 1 · бали 9.50 · допи — · штраф −1.50 · ПУ —
6 з 22 топ-27.3%
Birthday Cup 20–21 вересня 2025 · AML · Сакраменто ігор 14 · перемог 10 · бали 11.60 · допи +4.60 · штраф — · ПУ —
—
Birthday Mini Cup 21 вересня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 7 · перемог 4 · бали 20.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Максимум допів за гру
+2.50 · №26182
Найбільший штраф
−1.50 · NOIR mini cup

Активність

18 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
62 гри · частки рахуються від них
1 10 16.1% 50.0% 5/10
2 7 11.3% 28.6% 2/7
3 7 11.3% 57.1% 4/7
4 6 9.7% 50.0% 3/6
5 8 12.9% 25.0% 2/8
6 5 8.1% 20.0% 1/5
7 6 9.7% 50.0% 3/6
8 4 6.5% 75.0% 3/4
9 5 8.1% 40.0% 2/5
10 4 6.5% 50.0% 2/4
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 23.7% 55.6% 5/9
2 0 0.0% — жодного разу
3 5 13.2% 40.0% 2/5
4 5 13.2% 40.0% 2/5
5 6 15.8% 33.3% 2/6
6 4 10.5% 25.0% 1/4
7 2 5.3% 0.0% 0/2
8 3 7.9% 66.7% 2/3
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 2 5.3% 50.0% 1/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 27.3% 0.0% 0/3
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 1 9.1% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 3 42.9% 33.3% 1/3
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.