CJ

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 21 гру 2025
3 турніри ·1× переможець
San Francisco, CA, USA · домашній клуб — Anza Social Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 грудня 2025, Christmas Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 50.0% 16/32
Бали 25.60 з них 10.60 допами Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
шериф 66.7% 2/3
мирний 47.1% 8/17
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 53.1%
мафія 7 21.9%
дон 5 15.6%
шериф 3 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Christmas Mini Cup 2024
2 1× друге місце Birthday Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 Christmas Mini Cup 2024
У середньому топ-39.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 2 з 22
2024 1 0 1 з 11

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Christmas Cup 21 грудня 2025 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 2 · бали 1.60 · допи +−0.40 · штраф — · ПУ 1
2 з 22 топ-9.1%
Birthday Cup 20–21 вересня 2025 · AML · Сакраменто ігор 14 · перемог 8 · бали 12.30 · допи +5.30 · штраф — · ПУ 1
1 з 11 перемога
Christmas Mini Cup 2024 21 грудня 2024 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 6 · бали 11.70 · допи +5.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+1.00 · Christmas Mini Cup 2024

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 4 12.5% 25.0% 1/4
2 2 6.2% 50.0% 1/2
3 3 9.4% 100.0% 3/3
4 3 9.4% 66.7% 2/3
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 3 9.4% 66.7% 2/3
7 4 12.5% 50.0% 2/4
8 3 9.4% 33.3% 1/3
9 3 9.4% 66.7% 2/3
10 4 12.5% 25.0% 1/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 0.0% 0/2
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 3 17.6% 66.7% 2/3
7 3 17.6% 66.7% 2/3
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 11.8% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 1 14.3% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.