Shelby

115 ігор ·клубні ігри · остання гра 23 гру 2025
West Sacramento, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 грудня 2025, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 115
Win-rate 49.6% 57/115
Бали 76.20 з них 20.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.67 6 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.9% 14/23
дон 56.3% 9/16
мирний 46.9% 30/64
шериф 33.3% 4/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 55.7%
мафія 23 20.0%
дон 16 13.9%
шериф 12 10.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
квітень 2024 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+0.90 · №15625
Найбільший штраф
−0.70 · №14072

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
115 ігор · частки рахуються від них
1 12 10.4% 58.3% 7/12
2 18 15.7% 55.6% 10/18
3 22 19.1% 63.6% 14/22
4 10 8.7% 50.0% 5/10
5 10 8.7% 60.0% 6/10
6 8 7.0% 12.5% 1/8
7 11 9.6% 36.4% 4/11
8 10 8.7% 50.0% 5/10
9 5 4.3% 20.0% 1/5
10 9 7.8% 44.4% 4/9
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 15.6% 60.0% 6/10
2 9 14.1% 33.3% 3/9
3 12 18.8% 58.3% 7/12
4 6 9.4% 50.0% 3/6
5 5 7.8% 80.0% 4/5
6 6 9.4% 16.7% 1/6
7 2 3.1% 50.0% 1/2
8 5 7.8% 20.0% 1/5
9 1 1.6% 0.0% 0/1
10 8 12.5% 50.0% 4/8
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 25.0% 33.3% 1/3
8 3 25.0% 66.7% 2/3
9 2 16.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 21.7% 60.0% 3/5
3 6 26.1% 83.3% 5/6
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 4 17.4% 50.0% 2/4
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 1 4.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 4 25.0% 100.0% 4/4
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 3 18.8% 33.3% 1/3
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.