Eclipse

285 ігор ·клубні ігри · остання гра 26 гру 2025
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 грудня 2025, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 285
Win-rate 48.4% 138/285
Бали 224.42 з них 81.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 39
Середній ЛХ 0.97 38 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.0% 32/50
дон 51.7% 15/29
шериф 50.0% 16/32
мирний 43.1% 75/174

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 174 61.1%
мафія 50 17.5%
шериф 32 11.2%
дон 29 10.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
126 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 59.1% (13/22)
Максимум допів за гру
+1.10 · №14635
Найбільший штраф
−0.50 · №15112

Активність

4 ігрові дні за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
285 ігор · частки рахуються від них
1 15 5.3% 20.0% 3/15
2 34 11.9% 47.1% 16/34
3 38 13.3% 42.1% 16/38
4 39 13.7% 59.0% 23/39
5 30 10.5% 63.3% 19/30
6 25 8.8% 40.0% 10/25
7 25 8.8% 36.0% 9/25
8 28 9.8% 53.6% 15/28
9 26 9.1% 50.0% 13/26
10 25 8.8% 56.0% 14/25
174 гри за мирний · частки рахуються від них
1 11 6.3% 27.3% 3/11
2 21 12.1% 47.6% 10/21
3 25 14.4% 36.0% 9/25
4 26 14.9% 50.0% 13/26
5 17 9.8% 47.1% 8/17
6 13 7.5% 30.8% 4/13
7 13 7.5% 23.1% 3/13
8 13 7.5% 46.2% 6/13
9 18 10.3% 50.0% 9/18
10 17 9.8% 58.8% 10/17
32 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 18.8% 33.3% 2/6
3 3 9.4% 66.7% 2/3
4 4 12.5% 75.0% 3/4
5 2 6.2% 100.0% 2/2
6 4 12.5% 25.0% 1/4
7 5 15.6% 40.0% 2/5
8 6 18.8% 66.7% 4/6
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 6.2% 0.0% 0/2
50 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 8.0% 0.0% 0/4
2 3 6.0% 66.7% 2/3
3 8 16.0% 62.5% 5/8
4 8 16.0% 75.0% 6/8
5 7 14.0% 85.7% 6/7
6 6 12.0% 66.7% 4/6
7 5 10.0% 80.0% 4/5
8 4 8.0% 25.0% 1/4
9 4 8.0% 75.0% 3/4
10 1 2.0% 100.0% 1/1
29 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 13.8% 50.0% 2/4
3 2 6.9% 0.0% 0/2
4 1 3.4% 100.0% 1/1
5 4 13.8% 75.0% 3/4
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 2 6.9% 0.0% 0/2
8 5 17.2% 80.0% 4/5
9 4 13.8% 25.0% 1/4
10 5 17.2% 60.0% 3/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.