Chill Guy

347 ігор за 2026 рік · 831 загалом · остання гра 30 жов 2026
21 турнір ·2× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Rancho Santa Margarita, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 47.4% (18/38) 56.4% (62/110) 38 ігор
Доп/гру 0.48 за 38 ігор 0.70 за 110 ігор 38 ігор
Мирний 41.2% (7/17) 53.1% (34/64) 17 ігор
Шериф 57.1% (4/7) 42.9% (6/14) 7 ігор · мало
Мафія 50.0% (5/10) 59.1% (13/22) 10 ігор · мало
Дон 50.0% (2/4) 90.0% (9/10) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 347 клубні 240 · турнірні 107
Win-rate 55.6% 193/347
Бали 1147.55 з них 237.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.69
ПУ · перший убитий 24
Середній ЛХ 0.96 24 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.7% 23/33
мафія 59.5% 44/74
шериф 54.8% 23/42
мирний 52.0% 103/198

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 198 57.1%
мафія 74 21.3%
шериф 42 12.1%
дон 33 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 21 турнір →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець LA LA Land · OC Tournament 2
2 1× друге місце Golden Rain Cup
3 1× третє місце Rookie Cup 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 21 237 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 LA LA Land
У середньому топ-61.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 0 1 з 20
2025 12 0 3 з 12

Останні турніри

2 з 12 топ-16.7%
Golden Rain Cup 25–26 жовтня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 40.40 · допи +9.40 · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
НЕ Джентельменс Cup 25–26 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 11 · бали 55.40 · допи +6.40 · штраф — · ПУ 2
1 з 20 перемога
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 10 · бали 66.75 · допи +17.50 · штраф — · ПУ 1
11 з 11 топ-100.0%
LA Familia Minicup Summer 2026 28 червня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 2 · бали 16.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
301 гра
Найкращий місяць
квітень 2026 — 65.9% (29/44)
Максимум допів за гру
+3.50 · MAF Marathon 2026
Найбільший штраф
−1.50 · №28702

Активність

90 ігрових днів, з них 16 турнірних · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
347 ігор · частки рахуються від них
1 40 11.5% 60.0% 24/40
2 40 11.5% 47.5% 19/40
3 55 15.9% 61.8% 34/55
4 36 10.4% 50.0% 18/36
5 28 8.1% 53.6% 15/28
6 33 9.5% 60.6% 20/33
7 30 8.6% 43.3% 13/30
8 28 8.1% 53.6% 15/28
9 36 10.4% 55.6% 20/36
10 21 6.1% 71.4% 15/21
198 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 21 10.6% 61.9% 13/21
2 21 10.6% 47.6% 10/21
3 30 15.2% 56.7% 17/30
4 20 10.1% 45.0% 9/20
5 19 9.6% 47.4% 9/19
6 22 11.1% 54.5% 12/22
7 20 10.1% 30.0% 6/20
8 15 7.6% 53.3% 8/15
9 19 9.6% 63.2% 12/19
10 11 5.6% 63.6% 7/11
42 гри за шериф · частки рахуються від них
1 4 9.5% 25.0% 1/4
2 4 9.5% 75.0% 3/4
3 6 14.3% 66.7% 4/6
4 3 7.1% 0.0% 0/3
5 2 4.8% 50.0% 1/2
6 2 4.8% 100.0% 2/2
7 3 7.1% 33.3% 1/3
8 7 16.7% 42.9% 3/7
9 8 19.0% 62.5% 5/8
10 3 7.1% 100.0% 3/3
74 гри за мафія · частки рахуються від них
1 13 17.6% 61.5% 8/13
2 10 13.5% 40.0% 4/10
3 14 18.9% 71.4% 10/14
4 7 9.5% 71.4% 5/7
5 5 6.8% 60.0% 3/5
6 8 10.8% 62.5% 5/8
7 5 6.8% 80.0% 4/5
8 3 4.1% 33.3% 1/3
9 5 6.8% 40.0% 2/5
10 4 5.4% 50.0% 2/4
33 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 6.1% 100.0% 2/2
2 5 15.2% 40.0% 2/5
3 5 15.2% 60.0% 3/5
4 6 18.2% 66.7% 4/6
5 2 6.1% 100.0% 2/2
6 1 3.0% 100.0% 1/1
7 2 6.1% 100.0% 2/2
8 3 9.1% 100.0% 3/3
9 4 12.1% 25.0% 1/4
10 3 9.1% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.