Инквизиция

33 гри за 2026 рік · 143 загалом · остання гра 5 тра 2026
3 турніри ·1× переможець
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 травня 2026, Maf is....

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 33 клубні 23 · турнірні 10
Win-rate 66.7% 22/33
Бали 40.80 з них 8.10 допами Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 80.0% 4/5
мирний 78.9% 15/19
мафія 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 57.6%
мафія 7 21.2%
шериф 5 15.2%
дон 2 6.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Christmas Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Christmas Cup
У середньому топ-51.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 7 з 10
2025 2 0 1 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 6 · бали 18.30 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
Christmas Cup 21 грудня 2025 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 5 · бали 6.23 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
9 з 12 топ-75.0%
Bride's Cup 15 березня 2025 · AML · Сакраменто ігор 7 · перемог 2 · бали 5.10 · допи +3.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Максимум допів за гру
+1.20 · №27327

Активність

10 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 6 18.2% 66.7% 4/6
2 3 9.1% 100.0% 3/3
3 6 18.2% 100.0% 6/6
4 7 21.2% 14.3% 1/7
5 2 6.1% 100.0% 2/2
6 4 12.1% 75.0% 3/4
7 1 3.0% 0.0% 0/1
8 2 6.1% 100.0% 2/2
9 1 3.0% 0.0% 0/1
10 1 3.0% 100.0% 1/1
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 26.3% 80.0% 4/5
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 3 15.8% 100.0% 3/3
4 4 21.1% 25.0% 1/4
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.3% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 2 40.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 42.9% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.