LesikCA

64 гри за 2026 рік · 80 загалом ·клубні ігри · остання гра 13 тра 2026
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 травня 2026, Maf is....

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 64
Win-rate 57.8% 37/64
Бали 43.60 з них 7.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 8/8
мирний 62.5% 20/32
мафія 47.1% 8/17
дон 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 50.0%
мафія 17 26.6%
шериф 8 12.5%
дон 7 10.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 63.6% (14/22)
Максимум допів за гру
+1.10 · №27229
Найбільший штраф
−0.70 · №27589

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 2 3.1% 100.0% 2/2
2 4 6.2% 75.0% 3/4
3 3 4.7% 33.3% 1/3
4 1 1.6% 0.0% 0/1
5 8 12.5% 62.5% 5/8
6 4 6.2% 50.0% 2/4
7 6 9.4% 33.3% 2/6
8 12 18.8% 66.7% 8/12
9 17 26.6% 58.8% 10/17
10 7 10.9% 57.1% 4/7
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.1% 100.0% 1/1
2 1 3.1% 0.0% 0/1
3 3 9.4% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 12.5% 75.0% 3/4
6 3 9.4% 33.3% 1/3
7 2 6.2% 50.0% 1/2
8 8 25.0% 75.0% 6/8
9 8 25.0% 62.5% 5/8
10 2 6.2% 100.0% 2/2
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 37.5% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 2 25.0% 100.0% 2/2
10 1 12.5% 100.0% 1/1
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 17.6% 33.3% 1/3
8 3 17.6% 33.3% 1/3
9 6 35.3% 50.0% 3/6
10 2 11.8% 50.0% 1/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 0.0% 0/2
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 2 28.6% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.