Gizmo

54 гри за 2026 рік · 635 загалом · остання гра 2 чер 2026
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 червня 2026, Maf is....

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 54 клубні 44 · турнірні 10
Win-rate 57.4% 31/54
Бали 50.90 з них 9.70 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.29 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мирний 71.4% 25/35
мафія 21.4% 3/14
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 64.8%
мафія 14 25.9%
шериф 4 7.4%
дон 1 1.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Rookie Cup 2024

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 53 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 21 Rookie Cup 2024
У середньому топ-66.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 6 з 10
2025 2 0 9 з 10
2024 2 0 2 з 21

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 5 · бали 18.40 · допи +3.20 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Christmas Cup 21 грудня 2025 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 3 · бали 2.90 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
20 з 22 топ-90.9%
Birthday Cup 20–21 вересня 2025 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 4 · бали 7.80 · допи +3.80 · штраф — · ПУ 1
9 з 11 топ-81.8%
Christmas Mini Cup 2024 21 грудня 2024 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 3 · бали 7.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 41.2% (7/17)
Максимум допів за гру
+1.20 · Maf is 2025 final

Активність

11 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
54 гри · частки рахуються від них
1 3 5.6% 66.7% 2/3
2 3 5.6% 100.0% 3/3
3 3 5.6% 33.3% 1/3
4 6 11.1% 83.3% 5/6
5 8 14.8% 62.5% 5/8
6 5 9.3% 40.0% 2/5
7 5 9.3% 60.0% 3/5
8 9 16.7% 66.7% 6/9
9 5 9.3% 20.0% 1/5
10 7 13.0% 42.9% 3/7
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.7% 100.0% 2/2
2 3 8.6% 100.0% 3/3
3 2 5.7% 50.0% 1/2
4 3 8.6% 66.7% 2/3
5 7 20.0% 71.4% 5/7
6 2 5.7% 50.0% 1/2
7 2 5.7% 100.0% 2/2
8 6 17.1% 83.3% 5/6
9 3 8.6% 33.3% 1/3
10 5 14.3% 60.0% 3/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 3 21.4% 33.3% 1/3
8 2 14.3% 0.0% 0/2
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 0.0% 0/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.