Sunset

39 ігор за 2026 рік · 341 загалом · остання гра 12 чер 2026
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 червня 2026, Maf is....

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 39 клубні 29 · турнірні 10
Win-rate 59.0% 23/39
Бали 39.80 з них 6.40 допами Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 70.0% 21/30
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мафія 0.0% 0/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 76.9%
мафія 5 12.8%
шериф 2 5.1%
дон 2 5.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Christmas Cup
3 1× третє місце Christmas Mini Cup 2023

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Christmas Cup
У середньому топ-40.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 8 з 10
2025 2 0 2 з 10
2023 1 0 3 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 5 · бали 17.60 · допи +2.60 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Christmas Cup 21 грудня 2025 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
4 з 12 топ-33.3%
Bride's Cup 15 березня 2025 · AML · Сакраменто ігор 7 · перемог 4 · бали 7.60 · допи +3.60 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Christmas Mini Cup 2023 19–20 грудня 2023 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 5 · бали 7.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
39 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · №26067

Активність

9 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.7% 100.0% 3/3
2 5 12.8% 40.0% 2/5
3 8 20.5% 62.5% 5/8
4 7 17.9% 57.1% 4/7
5 5 12.8% 40.0% 2/5
6 5 12.8% 60.0% 3/5
7 3 7.7% 66.7% 2/3
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 1 2.6% 100.0% 1/1
10 1 2.6% 0.0% 0/1
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.0% 100.0% 3/3
2 4 13.3% 25.0% 1/4
3 6 20.0% 83.3% 5/6
4 5 16.7% 60.0% 3/5
5 3 10.0% 66.7% 2/3
6 5 16.7% 60.0% 3/5
7 2 6.7% 100.0% 2/2
8 1 3.3% 100.0% 1/1
9 1 3.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 2 40.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.