Фмс

38 ігор за 2026 рік · 121 загалом ·клубні ігри · остання гра 24 лип 2026
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 липня 2026, Maf is....

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 38
Win-rate 57.9% 22/38
Бали 23.60 з них 1.60 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 5/5
мирний 63.6% 14/22
дон 33.3% 1/3
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 57.9%
мафія 8 21.1%
шериф 5 13.2%
дон 3 7.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
38 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №26932

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.5% 75.0% 3/4
2 4 10.5% 50.0% 2/4
3 5 13.2% 40.0% 2/5
4 4 10.5% 75.0% 3/4
5 4 10.5% 50.0% 2/4
6 2 5.3% 50.0% 1/2
7 4 10.5% 50.0% 2/4
8 3 7.9% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 8 21.1% 75.0% 6/8
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 3 13.6% 33.3% 1/3
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 2 9.1% 100.0% 2/2
5 3 13.6% 66.7% 2/3
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 2 9.1% 0.0% 0/2
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 18.2% 100.0% 4/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.