Lava

89 ігор за 2026 рік · 113 загалом ·клубні ігри · остання гра 28 жов 2026
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (3/3) 63.2% (12/19) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.15 за 19 ігор 3 гри · мало
Мирний 100.0% (2/2) 54.5% (6/11) 2 гри · мало
Шериф 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Мафія — 100.0% (4/4) 0 ігор
Дон — 50.0% (1/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 89
Win-rate 58.4% 52/89
Бали 64.50 з них 12.30 допами Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.75 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 70.0% 35/50
шериф 66.7% 4/6
мафія 42.1% 8/19
дон 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 56.2%
мафія 19 21.3%
дон 14 15.7%
шериф 6 6.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+1.00 · №27882
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

25 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
89 ігор · частки рахуються від них
1 3 3.4% 66.7% 2/3
2 5 5.6% 40.0% 2/5
3 7 7.9% 100.0% 7/7
4 8 9.0% 50.0% 4/8
5 17 19.1% 58.8% 10/17
6 10 11.2% 50.0% 5/10
7 10 11.2% 60.0% 6/10
8 9 10.1% 44.4% 4/9
9 12 13.5% 66.7% 8/12
10 8 9.0% 50.0% 4/8
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.0% 66.7% 2/3
2 4 8.0% 25.0% 1/4
3 3 6.0% 100.0% 3/3
4 4 8.0% 75.0% 3/4
5 13 26.0% 69.2% 9/13
6 6 12.0% 66.7% 4/6
7 4 8.0% 100.0% 4/4
8 3 6.0% 66.7% 2/3
9 7 14.0% 71.4% 5/7
10 3 6.0% 66.7% 2/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 33.3% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 50.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 2 10.5% 0.0% 0/2
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 4 21.1% 25.0% 1/4
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 4 21.1% 50.0% 2/4
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 2 10.5% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 2 14.3% 0.0% 0/2
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 3 21.4% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.