Врушка

125 ігор за 2026 рік · 393 загалом · остання гра 28 жов 2026
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 77.8% (7/9) 40.6% (13/32) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.04 за 9 ігор 0.03 за 32 гри 9 ігор · мало
Мирний 60.0% (3/5) 35.0% (7/20) 5 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) 60.0% (3/5) 1 гра · мало
Дон 100.0% (2/2) 40.0% (2/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 125 клубні 115 · турнірні 10
Win-rate 57.6% 72/125
Бали 97.60 з них 14.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 1.20 15 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 83.3% 10/12
мирний 60.0% 45/75
мафія 45.0% 9/20
дон 44.4% 8/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 75 60.0%
мафія 20 16.0%
дон 18 14.4%
шериф 12 9.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Maf is 2025 final

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Maf is 2025 final
У середньому топ-51.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 3 з 10
2025 1 0 16 з 22

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 7 · бали 20.60 · допи +3.60 · штраф — · ПУ 1
16 з 22 топ-72.7%
Birthday Cup 20–21 вересня 2025 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 5 · бали 9.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
64 гри
Найкращий місяць
лютий 2026 — 82.4% (14/17)
Максимум допів за гру
+1.20 · №26517
Найбільший штраф
−0.50 · №27105
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

31 ігровий день, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
125 ігор · частки рахуються від них
1 1 0.8% 100.0% 1/1
2 5 4.0% 40.0% 2/5
3 10 8.0% 80.0% 8/10
4 12 9.6% 41.7% 5/12
5 23 18.4% 65.2% 15/23
6 30 24.0% 53.3% 16/30
7 24 19.2% 62.5% 15/24
8 8 6.4% 62.5% 5/8
9 8 6.4% 12.5% 1/8
10 4 3.2% 100.0% 4/4
75 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 1.3% 100.0% 1/1
3 5 6.7% 100.0% 5/5
4 7 9.3% 57.1% 4/7
5 16 21.3% 62.5% 10/16
6 19 25.3% 57.9% 11/19
7 14 18.7% 64.3% 9/14
8 5 6.7% 60.0% 3/5
9 6 8.0% 0.0% 0/6
10 2 2.7% 100.0% 2/2
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 2 16.7% 100.0% 2/2
7 3 25.0% 100.0% 3/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 15.0% 33.3% 1/3
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 7 35.0% 42.9% 3/7
7 4 20.0% 25.0% 1/4
8 2 10.0% 100.0% 2/2
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 3 16.7% 33.3% 1/3
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 4 22.2% 75.0% 3/4
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 3 16.7% 66.7% 2/3
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 1 5.6% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.