Джульетта

124 гри за 2026 рік · 269 загалом · остання гра 28 жов 2026
Roseville, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 57.1% (4/7) 71.4% (15/21) 7 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 7 ігор 0.09 за 21 гру 7 ігор · мало
Мирний 75.0% (3/4) 72.7% (8/11) 4 гри · мало
Шериф — 75.0% (3/4) 0 ігор
Мафія 33.3% (1/3) 66.7% (2/3) 3 гри · мало
Дон — 66.7% (2/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 124 клубні 114 · турнірні 10
Win-rate 66.1% 82/124
Бали 122.60 з них 29.70 допами Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 1.69 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 74.3% 55/74
шериф 71.4% 10/14
дон 50.0% 5/10
мафія 46.2% 12/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 74 59.7%
мафія 26 21.0%
шериф 14 11.3%
дон 10 8.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Maf is 2025 final

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 18 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Maf is 2025 final
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 10
2025 1 0 7 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 6 · бали 20.90 · допи +4.90 · штраф — · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Christmas Cup 21 грудня 2025 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 3 · бали 4.20 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
124 гри
Найкращий місяць
лютий 2026 — 78.9% (15/19)
Максимум допів за гру
+1.20 · Maf is 2025 final
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

28 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
124 гри · частки рахуються від них
1 8 6.5% 75.0% 6/8
2 8 6.5% 75.0% 6/8
3 7 5.6% 42.9% 3/7
4 18 14.5% 61.1% 11/18
5 18 14.5% 77.8% 14/18
6 13 10.5% 69.2% 9/13
7 15 12.1% 60.0% 9/15
8 14 11.3% 57.1% 8/14
9 13 10.5% 76.9% 10/13
10 10 8.1% 60.0% 6/10
74 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 5.4% 75.0% 3/4
2 6 8.1% 83.3% 5/6
3 3 4.1% 100.0% 3/3
4 9 12.2% 66.7% 6/9
5 12 16.2% 83.3% 10/12
6 6 8.1% 83.3% 5/6
7 8 10.8% 75.0% 6/8
8 9 12.2% 44.4% 4/9
9 10 13.5% 80.0% 8/10
10 7 9.5% 71.4% 5/7
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 14.3% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 3 21.4% 66.7% 2/3
6 2 14.3% 100.0% 2/2
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.8% 0.0% 0/1
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 2 7.7% 0.0% 0/2
4 6 23.1% 50.0% 3/6
5 1 3.8% 100.0% 1/1
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 4 15.4% 50.0% 2/4
8 4 15.4% 75.0% 3/4
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 1 3.8% 0.0% 0/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.