Archi

18 ігор ·клубні ігри · остання гра 22 жов 2023
Clearwater, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 жовтня 2023, Piovra Tampa Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 18
Win-rate 61.1% 11/18
Бали 15.92 з них 5.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 61.5% 8/13
мафія 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 72.2%
дон 3 16.7%
мафія 2 11.1%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2023 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · №11319
Найбільший штраф
−0.50 · №11116

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 4 22.2% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 16.7% 100.0% 3/3
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 1 5.6% 0.0% 0/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 4 30.8% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 1 7.7% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.