MaryPopins

21 гра · остання гра 7 лип 2024
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 липня 2024, Piovra Tampa Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 21 клубні 20 · турнірні 1
Win-rate 52.4% 11/21
Бали 13.40 з них 2.40 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 63.6% 7/11
мафія 33.3% 2/6
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 52.4%
мафія 6 28.6%
дон 3 14.3%
шериф 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 1 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
Piovra Cup season 1 Final 5–25 листопада 2023 · AML · Тампа ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · №14012

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 5 23.8% 40.0% 2/5
4 2 9.5% 100.0% 2/2
5 2 9.5% 50.0% 1/2
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 2 9.5% 100.0% 2/2
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 2 9.5% 0.0% 0/2
10 2 9.5% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 27.3% 33.3% 1/3
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.