Nemallina

32 гри · остання гра 4 гру 2024
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 грудня 2024, Piovra Tampa Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 26 · турнірні 6
Win-rate 62.5% 20/32
Бали 26.46 з них 7.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 100.0% 2/2
шериф 66.7% 2/3
мирний 54.2% 13/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 75.0%
шериф 3 9.4%
мафія 3 9.4%
дон 2 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Piovra Cup season 1 Final

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Piovra Cup season 1 Final
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Piovra Cup season 1 Final 5–25 листопада 2023 · AML · Тампа ігор 6 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2023 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · Piovra Cup season 1 Final
Найбільший штраф
−0.50 · №11491

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 1 3.1% 100.0% 1/1
2 3 9.4% 33.3% 1/3
3 2 6.2% 100.0% 2/2
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 4 12.5% 50.0% 2/4
6 5 15.6% 80.0% 4/5
7 8 25.0% 37.5% 3/8
8 1 3.1% 100.0% 1/1
9 2 6.2% 100.0% 2/2
10 4 12.5% 75.0% 3/4
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 3 12.5% 33.3% 1/3
3 1 4.2% 100.0% 1/1
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 3 12.5% 33.3% 1/3
6 3 12.5% 100.0% 3/3
7 7 29.2% 28.6% 2/7
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 12.5% 66.7% 2/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 66.7% 50.0% 1/2
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.