Strelets

18 ігор за 2026 рік · 49 загалом · остання гра 15 сер 2026
Jacksonville, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2026, Lone Star MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 18
Win-rate 55.6% 10/18
Бали 39.00 з них 1.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 85.7% 6/7
мирний 42.9% 3/7
шериф 33.3% 1/3
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 38.9%
дон 7 38.9%
шериф 3 16.7%
мафія 1 5.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 25 з 31 Кубок Леопольда
У середньому топ-80.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 25 з 31

Останні турніри

25 з 31 топ-80.6%
Кубок Леопольда 25–26 жовтня 2025 · AML · Тампа ігор 12 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Максимум допів за гру
+1.50 · №28642
Найбільший штраф
−1.50 · №26198

Активність

7 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 3 16.7% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 16.7% 100.0% 3/3
8 4 22.2% 25.0% 1/4
9 4 22.2% 25.0% 1/4
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 50.0% 1/2
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 2 28.6% 100.0% 2/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.