Palera

41 гра · остання гра 29 лис 2025
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 листопада 2025, Piovra Tampa Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 41 клубні 40 · турнірні 1
Win-rate 53.7% 22/41
Бали 28.00 з них 6.00 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 3/5
дон 60.0% 3/5
мирний 52.6% 10/19
мафія 50.0% 6/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 46.3%
мафія 12 29.3%
шериф 5 12.2%
дон 5 12.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 1 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
Piovra Cup season 1 Final 5–25 листопада 2023 · AML · Тампа ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · №17914

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 3 7.3% 100.0% 3/3
2 6 14.6% 66.7% 4/6
3 3 7.3% 66.7% 2/3
4 3 7.3% 33.3% 1/3
5 2 4.9% 0.0% 0/2
6 3 7.3% 66.7% 2/3
7 2 4.9% 100.0% 2/2
8 4 9.8% 50.0% 2/4
9 6 14.6% 33.3% 2/6
10 9 22.0% 44.4% 4/9
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 3 15.8% 33.3% 1/3
9 3 15.8% 33.3% 1/3
10 4 21.1% 50.0% 2/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 2 16.7% 0.0% 0/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.