Robin

26 ігор за 2026 рік · 28 загалом ·клубні ігри · остання гра 19 лип 2026
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 липня 2026, Piovra Tampa Mafia Club.

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 26
Win-rate 46.2% 12/26
Бали 12.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 58.8% 10/17
мафія 0.0% 0/5
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 65.4%
мафія 5 19.2%
шериф 3 11.5%
дон 1 3.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 56.3% (9/16)

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 1 3.8% 100.0% 1/1
2 7 26.9% 57.1% 4/7
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 2 7.7% 100.0% 2/2
7 3 11.5% 0.0% 0/3
8 4 15.4% 25.0% 1/4
9 1 3.8% 100.0% 1/1
10 1 3.8% 0.0% 0/1
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 6 35.3% 50.0% 3/6
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 2 11.8% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 50.0% 1/2
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 2 40.0% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.