Faerwoman

37 ігор за 2026 рік · 72 загалом ·клубні ігри · остання гра 1 лис 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (2/6) 0.0% (0/5) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 6 ігор 0.00 за 5 ігор 6 ігор · мало
Мирний 50.0% (2/4) 0.0% (0/4) 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/2) — 2 гри · мало
Мафія — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 37
Win-rate 48.6% 18/37
Бали 25.40 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
шериф 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 45.8% 11/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 64.9%
мафія 7 18.9%
шериф 4 10.8%
дон 2 5.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №27519
Найбільший штраф
−0.50 · №27117

Активність

10 ігрових днів · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.8% 50.0% 2/4
2 7 18.9% 85.7% 6/7
3 9 24.3% 44.4% 4/9
4 2 5.4% 50.0% 1/2
5 4 10.8% 50.0% 2/4
6 1 2.7% 0.0% 0/1
7 2 5.4% 0.0% 0/2
8 5 13.5% 20.0% 1/5
9 2 5.4% 50.0% 1/2
10 1 2.7% 100.0% 1/1
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 16.7% 50.0% 2/4
2 5 20.8% 80.0% 4/5
3 6 25.0% 50.0% 3/6
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 3 12.5% 33.3% 1/3
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 1 4.2% 0.0% 0/1
8 1 4.2% 0.0% 0/1
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 42.9% 33.3% 1/3
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.