Madlyre

25 ігор за 2026 рік · 135 загалом · остання гра 25 жов 2026
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (2/8) 72.7% (8/11) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 8 ігор 0.00 за 11 ігор 8 ігор · мало
Мирний 28.6% (2/7) 80.0% (4/5) 7 ігор · мало
Шериф — 33.3% (1/3) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 100.0% (3/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 25
Win-rate 52.0% 13/25
Бали 13.80
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 50.0% 9/18
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 72.0%
мафія 4 16.0%
шериф 3 12.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Friendsgiving Cup
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 10 з 10
2023 1 0 —

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Friendsgiving Cup 22 листопада 2025 · AML · Тампа ігор 8 · перемог 4 · бали 10.00 · допи +−2.00 · штраф — · ПУ —
—
Piovra Cup season 1 Final 5–25 листопада 2023 · AML · Тампа ігор 2 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
25 ігор
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 33.3% 1/3
2 2 8.0% 50.0% 1/2
3 4 16.0% 50.0% 2/4
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 5 20.0% 60.0% 3/5
6 4 16.0% 50.0% 2/4
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 4.0% 100.0% 1/1
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 4 22.2% 50.0% 2/4
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 3 16.7% 66.7% 2/3
6 4 22.2% 50.0% 2/4
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.