Bulbash

17 ігор за 2026 рік · 22 загалом ·клубні ігри · остання гра 11 жов 2026
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (2/3) 28.6% (2/7) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.00 за 7 ігор 3 гри · мало
Мирний 66.7% (2/3) 33.3% (1/3) 3 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/2) 0 ігор
Мафія — 0.0% (0/1) 0 ігор
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 17
Win-rate 52.9% 9/17
Бали 9.70 з них 0.30 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 60.0% 6/10
мафія 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 58.8%
мафія 3 17.6%
шериф 2 11.8%
дон 2 11.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №27639

Активність

5 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
17 ігор · частки рахуються від них
1 2 11.8% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.8% 100.0% 2/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 3 17.6% 66.7% 2/3
9 5 29.4% 80.0% 4/5
10 2 11.8% 0.0% 0/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 100.0% 2/2
9 3 30.0% 100.0% 3/3
10 2 20.0% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.