Graff

15 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 18 жов 2026
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.3% (8/15) — 15 ігор
Доп/гру 0.03 за 15 ігор — 15 ігор
Мирний 42.9% (3/7) — 7 ігор · мало
Мафія 50.0% (2/4) — 4 гри · мало
Дон 75.0% (3/4) — 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 15
Win-rate 53.3% 8/15
Бали 8.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мафія 50.0% 2/4
мирний 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 46.7%
мафія 4 26.7%
дон 4 26.7%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №29061

Активність

4 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 4 26.7% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 3 20.0% 66.7% 2/3
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 100.0% 2/2
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.