Г-жа Director

21 гра за 2026 рік · 134 загалом · остання гра 18 жов 2026
2 турніри ·1× переможець
New Port Richey, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (3/5) 100.0% (4/4) 5 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 5 ігор 0.00 за 4 гри 5 ігор · мало
Мирний 100.0% (1/1) 100.0% (4/4) 1 гра · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Мафія 66.7% (2/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 21
Win-rate 61.9% 13/21
Бали 13.00
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.83 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 76.9% 10/13
мафія 40.0% 2/5
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 61.9%
мафія 5 23.8%
шериф 2 9.5%
дон 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Piovra Cup season 1 Final

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Piovra Cup season 1 Final
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —
2023 1 0 1 з 10

Останні турніри

—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 8 · бали 45.50 · допи +3.75 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
Piovra Cup season 1 Final 5–25 листопада 2023 · AML · Тампа ігор 5 · перемог 3 · бали 4.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
21 гра

Активність

12 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 14.3% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 3 14.3% 66.7% 2/3
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 4 19.0% 75.0% 3/4
10 3 14.3% 100.0% 3/3
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 23.1% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 2 15.4% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.