pfa

26 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 1 лис 2026
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 55.6% (10/18) 75.0% (6/8) 18 ігор
Доп/гру 0.07 за 18 ігор 0.00 за 8 ігор 18 ігор
Мирний 45.5% (5/11) 66.7% (4/6) 11 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало
Дон 100.0% (3/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 26
Win-rate 61.5% 16/26
Бали 17.30 з них 1.30 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
шериф 66.7% 2/3
мафія 66.7% 2/3
мирний 52.9% 9/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 65.4%
шериф 3 11.5%
мафія 3 11.5%
дон 3 11.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · №29059

Активність

7 ігрових днів · грає 4 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 2 7.7% 0.0% 0/2
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 2 7.7% 0.0% 0/2
6 4 15.4% 75.0% 3/4
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 5 19.2% 60.0% 3/5
9 2 7.7% 100.0% 2/2
10 2 7.7% 100.0% 2/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 50.0% 1/2
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 4 23.5% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 17.6% 33.3% 1/3
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 2 11.8% 100.0% 2/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.