Kasta

39 ігор за 2026 рік · 172 загалом · остання гра 25 жов 2026
Tampa, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (8/16) 42.9% (3/7) 16 ігор
Доп/гру 0.02 за 16 ігор 0.00 за 7 ігор 16 ігор
Мирний 45.5% (5/11) 50.0% (2/4) 11 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 39
Win-rate 53.8% 21/39
Бали 22.00 з них 0.60 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.50 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.9% 14/23
мафія 57.1% 4/7
дон 50.0% 2/4
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 59.0%
мафія 7 17.9%
шериф 5 12.8%
дон 4 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Friendsgiving Cup
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 4 з 10
2023 1 0 10 з 10

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Friendsgiving Cup 22 листопада 2025 · AML · Тампа ігор 8 · перемог 4 · бали 15.80 · допи +3.80 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Piovra Cup season 1 Final 5–25 листопада 2023 · AML · Тампа ігор 4 · перемог 0 · бали 0.80 · допи +1.30 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №29061

Активність

15 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.7% 0.0% 0/3
2 2 5.1% 100.0% 2/2
3 3 7.7% 33.3% 1/3
4 3 7.7% 66.7% 2/3
5 5 12.8% 60.0% 3/5
6 7 17.9% 28.6% 2/7
7 5 12.8% 60.0% 3/5
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 6 15.4% 83.3% 5/6
10 4 10.3% 50.0% 2/4
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 2 8.7% 100.0% 2/2
3 2 8.7% 0.0% 0/2
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 4 17.4% 50.0% 2/4
6 3 13.0% 33.3% 1/3
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 4 17.4% 100.0% 4/4
10 3 13.0% 66.7% 2/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 2 50.0% 0.0% 0/2
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.