Henz

55 ігор ·клубні ігри · остання гра 28 тра 2023
Los Angeles, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 травня 2023, Senator Mafia LA.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 55
Win-rate 61.8% 34/55
Бали 55.20 з них 21.00 допами Середній доп: 0.38
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.60 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 71.4% 15/21
шериф 66.7% 2/3
мирний 51.7% 15/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 52.7%
мафія 21 38.2%
шериф 3 5.5%
дон 2 3.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
55 ігор
Найкращий місяць
травень 2023 — 61.5% (16/26)
Максимум допів за гру
+0.80 · №9583

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
55 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.9% 33.3% 2/6
2 2 3.6% 50.0% 1/2
3 6 10.9% 16.7% 1/6
4 6 10.9% 100.0% 6/6
5 4 7.3% 75.0% 3/4
6 7 12.7% 100.0% 7/7
7 8 14.5% 62.5% 5/8
8 1 1.8% 100.0% 1/1
9 6 10.9% 50.0% 3/6
10 9 16.4% 55.6% 5/9
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.3% 33.3% 1/3
2 1 3.4% 100.0% 1/1
3 4 13.8% 25.0% 1/4
4 4 13.8% 100.0% 4/4
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 3 10.3% 100.0% 3/3
7 4 13.8% 25.0% 1/4
8 1 3.4% 100.0% 1/1
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 4 13.8% 25.0% 1/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 1 4.8% 0.0% 0/1
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 2 9.5% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 14.3% 100.0% 3/3
7 4 19.0% 100.0% 4/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 4 19.0% 75.0% 3/4
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.