teklaron

51 гра за 2026 рік · 324 загалом · остання гра 29 сер 2026
15 турнірів ·1× переможець
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2026, Vojvodina Mafia Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 51 клубні 31 · турнірні 20
Win-rate 51.0% 26/51
Бали 36.47 з них 12.90 допами Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 83.3% 5/6
мирний 55.2% 16/29
дон 50.0% 1/2
мафія 28.6% 4/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 56.9%
мафія 14 27.5%
шериф 6 11.8%
дон 2 3.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Турнир летнего сезона 25

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 93 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Турнир летнего сезона 25
У середньому топ-73.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 4 з 10
2025 10 0 1 з 10
2024 2 0 9 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Турнир Зимнего сезона 2025-2026 15 березня 2026 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 4 · бали 7.30 · допи +3.30 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Финал серии миникапов VMC 2025 8 лютого 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 1 · бали 3.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Турнир осеннего сезона 2025 18 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 5 · бали 8.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Миникап Соляриса 1 23 грудня 2025 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 0 · бали 1.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
березень 2026 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.90 · Турнир Зимнего сезона 2025-2026

Активність

14 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 6 11.8% 33.3% 2/6
2 8 15.7% 62.5% 5/8
3 3 5.9% 33.3% 1/3
4 5 9.8% 80.0% 4/5
5 4 7.8% 75.0% 3/4
6 8 15.7% 50.0% 4/8
7 3 5.9% 66.7% 2/3
8 4 7.8% 25.0% 1/4
9 7 13.7% 42.9% 3/7
10 3 5.9% 33.3% 1/3
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 6 20.7% 83.3% 5/6
3 2 6.9% 50.0% 1/2
4 5 17.2% 80.0% 4/5
5 2 6.9% 50.0% 1/2
6 3 10.3% 33.3% 1/3
7 1 3.4% 100.0% 1/1
8 3 10.3% 33.3% 1/3
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 2 6.9% 0.0% 0/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 100.0% 2/2
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 28.6% 25.0% 1/4
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 3 21.4% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.